ΑρχικήΕνημέρωσηΑνοιχτή δενδροφύτευση στις 6 Νοεμβρίου 2021, στις 11π.μ., στο ΠΑΛΑΙ από τον μη κερδοσκοπικό οργανισμό We4All, σε συνεργασία με τον Δήμο Γαλατσίου
Ανοιχτή δενδροφύτευση στις 6 Νοεμβρίου 2021, στις 11π.μ., στο ΠΑΛΑΙ από τον μη κερδοσκοπικό οργανισμό We4All, σε συνεργασία με τον Δήμο Γαλατσίου
Ο Δήμος Γαλατσίου σε συνεργασία με τον Περιβαλλοντικό Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό We4All σας καλούν να λάβετε μέρος στη μεγαλύτερη εθελοντική φύτευση, το Σάββατο 6 Νοεμβρίου, στις 11π.μ., στις Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Γαλατσίου.