Ο Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Γαλατσίου Παναγιώτης Μπαντής ευχαρίστησε τους εργαζόμενους και τους αιρετούς που παραβρέθηκαν στην κοπή της πίτας και ευχήθηκε υγεία, ευτυχία και τα καλύτερα για τη νέα χρονιά, ενώ υποσχέθηκε ότι το Σωματείο θα βρίσκεται πάντα δίπλα σε κάθε εργαζόμενο για ο,τιδήποτε χρειαστεί.
Ο Δήμαρχος Γαλατσίου από την πλευρά του αφού ευχήθηκε καλή χρονιά με υγεία, στη συνέχεια έδωσε συγχαρητήρια σε όλες τις υπηρεσίες και τους εργαζόμενους για την άψογη δουλειά τους και για τη συνέπεια και το φιλότιμό τους.