Το Σάββατο 16 Ιουλίου και την Κυριακή 17 Ιουλίου, θα διασκεδάσουμε τους μικρούς μας φίλους με θεατρική παράσταση “Το αηδόνι του αυτοκράτορα” και Ταχυδακτυλουργικό show “Kid’ s magic show anti – bullying”, στο ανοιχτό Γήπεδο Μπάσκετ Άλσους Βεΐκου (είσοδος Β’) στις 19:30
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Σας περιμένουμε!
Ο Δήμαρχος Γαλατσίου, Γιώργος Μαρκόπουλος &
ο Πρόεδρος του Πολιτιστικού & Αθλητικού Οργανισμού, Μάνος Ελευθερίου
![](https://www.galatsi.gov.gr/wp-content/uploads/2022/07/30.-16-ΙΟΥΛΙΟΥ-copy-copy.jpg)
![](https://www.galatsi.gov.gr/wp-content/uploads/2022/07/31.-17-ΙΟΥΛΙΟΥ-copy-copy.jpg)